Par kompāniju

SIA Paulmann-Gaisma ir Vācijas firmas Paulmann Licht GmbH grupas meitas uzņēmums un savu uzņēmējdarbību Baltijas valstu apgaismes tehnikas tirgū veic kopš 1995.gada.

Mēs piedāvājam mūsu preču pircējiem visplašākās izvēles iespējas iegādāties augstas kvalitātes apgaismes tehnikas preces ar mūsdienīgu dizainu un energoekonomiskiem gaismas avotiem dzīvokļiem, privātmājām, dārziem, ofisiem, veikaliem, kafejnīcām, restorāniem, izstāžu zālēm un t.t.
Jebkurš pircējs var iepazīties ar mūsu produkciju gan ar kataloga palīdzību,gan arī apmeklējot mūsu preču mazumtirdzniecības veikalu „Paulmann Gaisma ” Ģertrūdes ielā 53 un t/c „Spice Home” veikalu "Paulmann",Jaunmoku ielā 13,Rīgā.

Mēs piedāvājam mūsu preci iegādāties arī interneta veikalā un iepazīties ar tā pārdošanas noteikumiem un piedāvāto preci šajā mājas lapā.

Mūsu uzņēmuma darbinieki palīdzēs Jums izvēlēties apgaismes tehniku,kas būs piemērota Jūsu vajadzībām, un Jūs saņemsiet nepieciešamo informāciju par tās pareizu un drošu montāžu.

Mēs saprotam,ka mūsu pircēju vēlmes un iespējas ir ļoti atšķirīgas,tāpēc, mēs piedāvājam plašu preču sortimentu ar konkurētspējīgām cenām.

Mūsu piedāvātajos gaismekļos un apgaismes sistēmās tiek izmantoti jaunākie un energo taupošākie gaismas avoti – halogēnās spuldzes,energo taupošās fluorescentās spuldzes un gaismas diožu spuldzes ( LED ).

Mūsu dizaina speciālisti Vācijā nepārtraukti veido jaunas preču konstrukcijas,kas izceļas ar savu praktiskumu un gaumi.Katru gadu mūsu preču sortiments tiek papildināts ar vairākiem simtiem jaunu izstrādājumu.

Mēs esam pārliecināti,ka mūsu preču pircēji ir apmierināti ar iegādāto preču kvalitāti.

Mūsu sadarbības partneri ne tikai atradīs iespēju iegādāties augstas kvalitātes preci,bet iegūs arī labu biznesa partneri SIA Paulmann-Gaisma personā uz ilgu laiku.
Mēs pārdodam saviem sadarbības partneriem ne tikai preci ,bet arī konkrētu preču grupu pārdošanas koncepciju,kas veicina tiem aktīvi līdzdarboties „Paulmann” preču pārdošanā un nodrošināt labus rezultātus.

SIA Paulmann-Gaisma piedāvā saviem preču pircējiem: „ Nesaudzēt gaismu,bet saudzēt elektroenerģiju „.